|
2 598 грн
|
|
2 598 грн
|
платежі
по 1 299 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 598 грн
|
|
2 598 грн
|
платежі
по 1 299 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | EvroMedia |
|---|---|
| Діагональ екрану | 228 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 60 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1440 x 900 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light, FlickerFree, Adaptive Sync |
| Кут огляду | 120110 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 4мс |
| Співвідношення сторін | 1610 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Роз'єми | 1 х VGA |
| Кріплення VESA | 75x75 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 437.9 х 410.3 х 189.3 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |