|
5 699 грн
|
|
5 699 грн
|
платежі
по 2 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 699 грн
|
|
5 699 грн
|
платежі
по 2 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GIGABYTE |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 556.9 x 402 x 179.4 мм |
| Країна виробництва | Китай |