|
16 499 грн
|
|
16 499 грн
|
платежі
по 8 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 499 грн
|
|
16 499 грн
|
платежі
по 8 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GIGABYTE |
|---|---|
| Тип матриці | SSIPS |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 5 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 612 x 515 x 192 мм |
| Країна виробництва | Китай |