|
7 449 грн
|
|
7 449 грн
|
платежі
по 3 725 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 449 грн
|
|
7 449 грн
|
платежі
по 3 725 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light Plus |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | немає антен |
| Роз'єми | 1 х 3.5мм MiniJack |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 613.6 х 523.7 х 223.3 мм |
| Країна виробництва | Китай |