|
6 713 грн
|
|
6 713 грн
|
платежі
по 3 357 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 713 грн
|
|
6 713 грн
|
платежі
по 3 357 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | iiyama |
|---|---|
| Тип матриці | TN |
| Кут огляду | 170160 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 5мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 54 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Роз'єми | 1 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 411 x 402 x 204.5 мм |
| Вага | 4,1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 |