|
12 289 грн
|
|
12 289 грн
|
платежі
по 6 145 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 289 грн
|
|
12 289 грн
|
платежі
по 6 145 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | iiyama |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 100 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | FlickerFree |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 12001 |
| Час відгуку | 3мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | USBконцентратор, Multiview PIPPBP |
| Роз'єми | 3 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 726 x 440 580 x 239.5 мм |
| Вага | 8.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |