|
9 335 грн
|
|
9 335 грн
|
платежі
по 4 668 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 335 грн
|
|
9 335 грн
|
платежі
по 4 668 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | iiyama |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 100 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | FlickerFree |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 13001 |
| Час відгуку | 0.4мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Особливості | USBконцентратор, Multiview PIPPBP |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір з підставкою | 614 х 545 х 210 мм |
| Вага | 6.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |