|
14 220 грн
|
|
14 220 грн
|
платежі
по 7 110 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 220 грн
|
|
14 220 грн
|
платежі
по 7 110 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Lenovo |
|---|---|
| Діагональ екрану | 228 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 75 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | 99 sRGB, 8bit, Безрамковий екран, Low Dimming, VisionCare 1.0 |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 6мс4мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 5 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 4 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 539.8 x 542.8 x 199.7 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |