|
6 499 грн
|
|
6 499 грн
|
платежі
по 3 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 499 грн
|
|
6 499 грн
|
платежі
по 3 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | LG |
|---|---|
| Діагональ екрану | 143 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 180 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Safe |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Роз'єми | 1 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 614.2 x 454.2 x 224.8 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |