|
4 937 грн
|
|
4 937 грн
|
платежі
по 2 469 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 937 грн
|
|
4 937 грн
|
платежі
по 2 469 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | IPS |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Максимальна частота розгортки екрана | 75 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | EasyRead |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 4мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | Безрамковий екран |
| Роз'єми | 1 x Нeadphone |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір з підставкою | 613 х 456 х 231 мм |
| Вага | 3.74 кг |
| Країна виробництва | Китай |