|
22 783 грн
|
|
22 783 грн
|
платежі
по 11 392 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 783 грн
|
|
22 783 грн
|
платежі
по 11 392 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | LowBlue mode, FlickerFree, Adaptive Sync |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 4мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 x 3 Вт |
| Особливості | вбудований перемикач KVM |
| Роз'єми | 4 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір з підставкою | 613 x 544 x 230 мм |
| Країна виробництва | Китай |