|
8 834 грн
|
|
8 834 грн
|
платежі
по 4 417 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 834 грн
|
|
8 834 грн
|
платежі
по 4 417 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 60 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | LowBlue mode, FlickerFree, Adaptive Sync |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 4 (GtG) 1 (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 52 х 47 х 22 см |
| Вага | 4.35 кг |
| Країна виробництва | Китай |