|
8 719 грн
|
|
8 719 грн
|
платежі
по 4 360 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 719 грн
|
|
8 719 грн
|
платежі
по 4 360 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Максимальна частота розгортки екрана | 75 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | SmartImage |
| Кут огляду | 178/178 |
| Контрастність | 30001 |
| Час відгуку | 4мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 709 x 523 x 281 мм |
| Вага | 7.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |