|
48 999 грн
|
|
48 999 грн
|
платежі
по 24 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
48 999 грн
|
|
48 999 грн
|
платежі
по 24 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Діагональ екрану | 98 |
| Тип матриці | OLED |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Максимальна частота розгортки екрана | 240 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 5120 x 1440 |
| Тип підсвічування | QLED |
| Технології поліпшення зображення | delta e 2 (srgb) |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 15000001 |
| Час відгуку | 0.03мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 329 |
| Вбудовані динаміки | 4 х 7.5 Вт |
| Особливості | вбудований перемикач KVM |
| Роз'єми | 4 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір з підставкою | 1195 x 544 x 359 мм |
| Вага | 13.96 кг |
| Країна виробництва | Китай |