|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbQ27G42XEb оснащений b27bдюймовою bQHD Fast IPSbпанеллю, частотою оновлення b180 Гцb і часом відгуку bGtG 1 мсb для чіткого і плавного зображення. Завдяки сумісності з HDR10, GSync і низькій затримці введення він забезпечує надійну роботу. Конструкція, готова до використання на бойових станціях, переробна упаковка і програмне забезпечення GMenu роблять цей монітор практичним і екологічним доповненням до будьякої ігрової установки.ppbРоздільна здатність QHDbppЗ роздільною здатністю 2560 x 1440, Quad HD (QHD) забезпечує чудову якість зображення і чітке зображення, яке показує найдрібніші деталі. Широкоформатне співвідношення сторін 169 забезпечує достатньо місця для роботи і роботи, а також дозволяє насолоджуватися іграми або фільмами в їх оригінальному розмірі.ppbЧастота оновлення 180 ГцbppКонкурентні та інтенсивні ігри вимагають кращих технологій для забезпечення плавної гри без затримок. Цей монітор AGON by AOC має частоту оновлення 180 Гц, що робить його в 3 рази швидшим за стандартний дисплей. Більш низька частота кадрів може змусити ворогів стрибати з місця на місце на екрані, що робить їх дуже складними цілями для ураження. Частота кадрів 180 Гц відновлює ці критично важливі відсутні зображення назад на екран, показуючи рухи противника в надзвичайно плавному русі, дозволяючи вам легше цілитися. З цим ігровим монітором AGON by AOC вам не доведеться миритися із затримкою введення та розривами екрана.ppbЧас відгуку 1 мс GTG СірийдосірогоbppGtG означає GreyToGrey і показує, скільки часу потрібно пікселю для переходу від одного рівня сірого до іншого. В іграх кожна мілісекунда має значення і може бути визначальним фактором між влученням або промахом. Швидкий час відгуку також усуває двоїння і розмитість зображення.ppbСумісність з NVIDIA GSYNCbppЗабезпечте бездоганну якість зображення, синхронізувавши нові покоління графічних карт NVIDIA з цим монітором FreeSync. Повний список графічних процесорів, що працюють з моніторами FreeSync, див. на вебсайті NVIDIAppbНизька затримка введенняbppДайте волю своїм рефлексам, переключившись в режим AOC Low Input Lag. Забудьте про графічні надмірності цей режим переналаштовує монітор на користь чистого часу відгуку, даючи максимальну перевагу у швидких перемиканнях.ppbНасолоджуйтесь грою в найкращому вигляді з HDR10bppHDR10 тут, щоб ще більше поліпшити якість зображення, покращуючи синхронізацію вашого графічного процесора або консолі з монітором. Це створює більш реалістичний, захоплюючий і плавний ігровий досвід ви відчуєте, ніби занурюєтеся в гру, кадр за кадром.ppb0,5 мс MPRT час відгуку рухомого зображенняbppMPRT це абревіатура від moving picture response time (час відгуку рухомого зображення). Технологія MPRT вимикає та вмикає підсвічування монітора під час зміни зображень. Завдяки скороченню часу відображення кадру на моніторі зменшуються ефекти ореолу і розмиття, що призводить до більш плавного, більш плинного відчуття ігрового процесу.ppbПідставка для монітора для кіберспортуbppНаша нова підставка. Розроблена спільно з професіоналами кіберспорту, дозволяє вам максимально збільшити вільний простір для всіх периферійних пристроїв. Основа монітора розроблена так, щоб зменшити площу, займану монітором на столі, і навіть дозволяє вам розмістити зверху клавіатуру. Підставка включає в себе управління кабелями, щоб ваш стіл залишався чистим. Незалежно від того, в якому жанрі ви змагаєтеся, ми хочемо, щоб ви відчували себе професіоналом.ppbGMenubppAOC GMenu це безкоштовний інструмент, який ви можете встановити на свій ПК, щоб отримати повне налаштування в поєднанні з максимальною зручністю.p
Монiтор TFT AOC 27" Q27G42XE
В наявності
Артикул: Q27G42XE
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Бренд | AOC |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | AOC Shadow Control |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс (GtG), 0.5мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | консольний режим |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 613.9 x 449.7 x 197.6 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар