|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongКристально чисте зображення з UltraWide QHD 3440 x 1440 пікселівstrongbr Ці монітори Philips забезпечують кристально чисте зображення з роздільною здатністю UltraWide Quad HD 3440 x 1440 пікселів. Монітори оснащені високопродуктивними панелями з високою щільністю пікселів і широким кутом огляду 178178, завдяки чому зображення і графіка буквально оживають на очах. Формат UltraWide 21 9 збільшує продуктивність, дозволяючи виконувати наочне порівняння декількох документів одночасно та з легкістю переглядати таблиці з великою кількістю стовпців. Монітори Philips з кристально чистим зображенням підійдуть і вимогливим до деталей професіоналам, що працюють з програмами CADCAM, і фінансистам, які мають справу з величезними таблицями.ppstrongТехнологія AdaptiveSync для плавної зміни кадрів у динамічних сценахstrongbr Вам більше не потрібно вибирати між розривами зображення і затримкою кадрів під час ігрового процесу. Технологія адаптивної синхронізації AdaptiveSync забезпечує плавний вивід зображення без перешкод практично при будьякій частоті кадрів і малий час відгуку.ppstrongВбудована докстанція з USBCstrongbr Цей дисплей Philips оснащений вбудованою докстанцією з розємом USB TypeC і функцією подачі живлення. Тонкий двосторонній розєм USBC забезпечує легке підєднання з використанням одного кабелю. Тепер можна підєднувати будьякі периферійні пристрої, такі як клавіатура, миша або кабель Ethernet RJ45 до докстанції монітора. Просто підєднайте ноутбук до цього монітора за допомогою одного кабелю USBC, щоб дивитися відео у високій роздільній здатності та користуватися високошвидкісною передачею даних, одночасно заряджаючи та підзаряджаючи ноутбук.ppstrongВбудований перемикач KVM для простого перемикання між джереламиstrongbr З перемикачем KVM для інтеграції MultiClient ви можете управляти двома різними ПК з однієї конфігурації монітормишаклавіатура. Зручна кнопка дозволяє швидко перемикатися між джерелами. Підійде для конфігурацій, які потребують обчислювальної потужності двох ПК або для тих, хто використовує один великий монітор для роботи з двома різними ПК.ppstrongВиконуйте безпечний вхід з висувною камерою з Windows Hellotradestrongbr Інноваційна та безпечна вебкамера Philips буде готова до роботи при першій необхідності, а після закінчення роботи буде прибрана назад у монітор. Вебкамера також оснащена сучасними датчиками розпізнавання обличчя Windows Hellotrade, які допомагають виконувати вхід у систему Windows менш ніж за 2 секунди, що в 3 рази швидше введення пароля.nbspppstrongТехнологія для усунення мерехтіння зменшує навантаження на очіstrongbr Через особливості системи управління яскравістю на екранах зі світлодіодним підсвічуванням зображення може мерехтіти, що призводить до втоми очей. Технологія Philips для усунення мерехтіння використовує інноваційний спосіб регулювання яскравості, забезпечуючи комфортніший перегляд.ppstrongРежим LowBlue для продуктивності та захисту очейstrongbr Дослідження показали, що, як і УФпромені, короткохвильове синє світло світлодіодних дисплеїв може негативно впливати на очі, у результаті чого із часом зір може погіршитися. Режим Philips LowBlue використовує інтелектуальну технологію для зменшення довжини хвилі шкідливого синього світла, що дозволяє підтримувати гарне самопочуття.ppstrongPowerSensor дозволяє скоротити витрати на електроенергію на 80strongbr PowerSensor є вбудованим quotдатчиком присутностіquot, який випромінює і вловлює безпечні для людини інфрачервоні імпульси, визначає присутність користувача й автоматично зменшує яскравість монітора, якщо користувач не знаходиться поруч. Ця технологія дозволяє знизити енергоспоживання на 80 і значно збільшити термін служби монітора.ppstrongMultiView дозволяє одночасно використовувати два підєднанняstrongbr З монітором високої роздільної здатності Philips MultiView вам відкривається цілий світ можливостей підєднання. MultiView дозволяє підєднати відразу два джерела сигналу, що дозволяє працювати з декількома пристроями одночасно, наприклад з ПК і ноутбуком, для виконання складної багатозадачної роботи.ppnbspp
Монiтор TFT PHILIPS 34" 346P1CRH/00
В наявності
Артикул: 346P1CRH/00
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Діагональ екрану | 141 |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Роздільна здатність екрану | 3440x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | EasyRead |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 30001 |
| Час відгуку | 4мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 219 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 5 Вт |
| Особливості | KVM switch, RJ45 Ethernet LAN, USBC Dock, Вбудована вебкамера, PowerSensor |
| Роз'єми | 4 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 807 x 601 x 250 мм |
| Вага | 11.65 |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар