|
8 299 грн
|
|
8 299 грн
|
платежі
по 4 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 299 грн
|
|
8 299 грн
|
платежі
по 4 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | TD 5030 IBK |
|---|---|
| Бренд | Braun |
| Об'єм, л. | 10 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 2400 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 80 200 С |
| Програми приготування | Рис, повільноварка, тушкування, мясо, риба, суп, пар, йогурт, каші, хліб торт |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | випікання хлібу |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття чаші | Караміка |
| Вага | 8.6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 32 х 44 х 39 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |