|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
div classbootstrapstyle div classsection bgcenter dark hiddenxs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF25011.jpg) div classrow div classcol12 div div div div classsection vert07 bgcenter jsstart hiddensm visiblexs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF25011mob.jpg) div classrow div classcol12 div div div div classsection bgcenter dark hiddenxs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF25012.jpg) div classbottom right ml12 div div div classsection vert07 jsend dark hiddensm visiblexs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF25012mob.jpg) div div classsection vert01 bgcenter dark hiddenxs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF25013.jpg) div classrow div classcolsm5 collg6nbspdiv div classcolsm7 collg6 div classtitle f30 fontlightГОТУВАННЯ З МІНІМАЛЬНИМbr ВИКОРИСТАННЯМ ОЛІЇ ТАbr РІВНОМІРНИЙ НАГРІВdiv div classrow div classcolsm1 collg1nbspdiv div classcolsm4 collg4 textcenter mb6 div classtextПриготуванняbr без оліїdiv div div classcolsm2 collg2nbspdiv div classcolsm4 collg4 textcenter mb6 div classtextРівномірнийbr нагрівdiv div div classcolsm1 collg1nbspdiv div classcolsm1 collg1nbspdiv div classcolsm4 collg4 textcenter mb6 div classtextПотужністьdiv div div classcolsm2 collg2nbspdiv div classcolsm4 collg4 textcenter mb6 div classtext2 роки гарантіїdiv div div classcolsm1 collg1nbspdiv div div div div div classsection vert bgcenter dark hiddensm visiblexs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF25013mob.jpg) div classrow div classcol12 title f30 fontlight textcenterГОТУВАННЯ З МІНІМАЛЬНИМbr ВИКОРИСТАННЯМ ОЛІЇ ТАbr РІВНОМІРНИЙ НАГРІВdiv div classcol5nbspdiv div classcol7 div classrow div classcol6 textcenter mb6 div classtextПриготуванняbr без оліїdiv div div classcol6 textcenter mb6 div classtextРівномірнийbr нагрівdiv div div classcol6 textcenter mb6 div classtextПотужністьdiv div div classcol6 textcenter mb6 div classtext2 роки гарантіїdiv div div div div div div classsection vert01 bgcenter jsstart dark hiddenxs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF25014.jpg) div classrow div classcol12 colxs12 textcenter div classtitle f30 fontlightАНТИПРИГАРНЕ ПОКРИТТЯ ЧАШІdiv divnbspdiv div classsubtitle normal fontlightСпеціальне термостійке покриття чаші перешкоджає пригоранню їжіbr та полегшує процес миття ємності після приготуванняdiv div div div classbottom right ml12 mb12 div div div classsection vert bgcenter jsstart dark hiddensm visiblexs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF25014mob.jpg) div classrow div classcol12 colxs12 textcenter div classtitle f30 fontlightАНТИПРИГАРНЕ ПОКРИТТЯ ЧАШІdiv div classtextСпеціальне термостійке покриття чаші перешкоджає пригоранню їжі та полегшує процес миття ємності після приготуванняdiv div div div classbottom right ml12 mb6 div div div classsection vert01 bgcenter jsstart dark hiddenxs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF25015.jpg) div classrow div classcol12 colxs12 textcenter div classtitle f30 fontlight mb128 АВТОМАТИЧНИХ ПРОГРАМdiv div div div div classsection vert bgcenter jsstart dark hiddensm visiblexs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF250151mob.jpg) div classrow div classcol12 colxs12 textcenter div classmb6div div classtitle f30 fontlight8 АВТОМАТИЧНИХ ПРОГРАМdiv div div div div classsection vert07 bgcenter jsstart dark hiddensm visiblexs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF250152mob.jpg) div div classsection vert07 bgcenter jsstart dark hiddensm visiblexs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF250153mob.jpg) div div classsection bgcenter jsstart dark hiddenxs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF25016.jpg) div classrow div classcol12 colxs12 textcenter div classtitle f30 fontlight mb12СЕНСОРНЕ КЕРУВАННЯdiv divnbspdiv div classsubtitle normal fontlightВстановлюйте автоматичний таймер та регулюйте температуру лише парою дотиківdiv div div div div classsection bgcenter jsstart dark hiddensm visiblexs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF25016mob.jpg) div classrow div classcol12 colxs12 textcenter div classtitle f30 fontlight mb12СЕНСОРНЕ КЕРУВАННЯdiv divnbspdiv div classtextВстановлюйте автоматичний таймер та регулюйте температуру лише парою дотиківdiv div div div div classsection bgcenter jsend dark hiddenxs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF25017.jpg) div classrow div classcol12 colxs12 textcenter mb6 div div div div classsection bgcenter jsend dark hiddensm visiblexs stylebackgroundimage url(imgshopErgomultipechAF25017mob.jpg) div classrow div classcol12 colxs12 textcenter mb6 div div divdiv
Мультипіч ERGO AF-2501
В наявності
Артикул: AF-2501
2 735 грн
Характеристики
| Артикул | AF2501 |
|---|---|
| Бренд | ERGO |
| Об'єм, л. | 5 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 1500 Вт |
| Дисплей | Так |
| Діапазон температур | 80 200 С |
| Програми приготування | Криветки, картопля фрі, випічка, курка, овочі, риба, мясо, розморозка |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | випікання хлібу |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Покриття чаші | Караміка |
| Вага | 4.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 35 х 30 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар