|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | AF1300XG |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Об'єм, л. | 5 |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 1300 Вт |
| Дисплей | Відсутній |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 80 200 С |
| Програми приготування | Картопля фрі, курка, нагетси, риба, мясо, піца, овочі, десерт, 2 ручних режими аерофритюр та гриль |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Відсутня |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | випікання хлібу |
| Відкладений старт | Відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Покриття чаші | Караміка |
| Вага | 3.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 31,3 х 26 х 31,7 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |