|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | AF1409DW |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Об'єм, л. | 3 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 1400 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 80 200 С |
| Програми приготування | Криветки, картопля фрі, випічка, курка, овочі, риба, мясо, розморозка |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | циркуляція потоків гарячого повітря |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Покриття чаші | Караміка |
| Вага | 4.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 34 х 28 х 30,6 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |