|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HAF2700DCD |
|---|---|
| Бренд | Hisense |
| Об'єм, л. | 11 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 2700 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 80 200 С |
| Програми приготування | Аерофритюр Випічка Гриль Дегідратація Жарка Розморожування Розігрів Тости |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | випікання хлібу |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Покриття чаші | Антипригарне покриття |
| Вага | 10.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.7 х 38.5 х 32.7 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |