|
18 999 грн
|
|
18 999 грн
|
платежі
по 9 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 999 грн
|
|
18 999 грн
|
платежі
по 9 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | SFP700EU |
|---|---|
| Бренд | Ninja |
| Об'єм, л. | 13 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 12 |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 1700 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 40-240 °С |
| Програми приготування | Аерофритюр; Випічка; Гриль; Дегідратація; Жарка; Розморожування; Розігрів; Тости |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | випікання хлібу |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття чаші | Караміка |
| Вага | 10.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 38 х 31 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |