|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NBA0611DG |
|---|---|
| Бренд | NUTRIBULLET |
| Об'єм, л. | 6 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 1700 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 80 200 С |
| Програми приготування | Фрі, курка, стейк, риба, випічка, піца, нагетси, овочі, креветки, бекон |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | випікання хлібу |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття чаші | Караміка |
| Вага | 3.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 34 х 34 х 30 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |