|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NA35100 |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Об'єм, л. | 9 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 1500 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 40 200 С |
| Програми приготування | Смаження, Запікання, Гриль, Випічка, Приготування в одній каструлі, Смаження з перемішуванням, Пасерування, Приготування замороженої їжі, Розігрівання |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | випікання хлібу |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Покриття чаші | Караміка |
| Вага | 7.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 42 х 33.5 х 31.4 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |