|
10 499 грн
|
|
10 499 грн
|
платежі
по 5 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 499 грн
|
|
10 499 грн
|
платежі
по 5 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NA35003 |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Об'єм, л. | 9 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 2750 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 40 200 С |
| Програми приготування | Картопля фрі, овочі, запікання, риба, яйця, курка, гриль, розігрів, розморожування |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | технологія Rapid Air |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття чаші | Алюміній |
| Вага | 7.85 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 31,4 х 38,2 х 44,4 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |