|
5 899 грн
|
|
5 899 грн
|
платежі
по 2 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 899 грн
|
|
5 899 грн
|
платежі
по 2 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NA23100 |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Об'єм, л. | 6 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 9 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 1700 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 60 200 С |
| Програми приготування | Тушіння запікання томління розігрів гриль розморожування |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | Функція автозбереження тепла |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття чаші | Алюміній |
| Вага | 4.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 30,8 х 40,3 х 30,9 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |