|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pНасолоджуйтесь приємною їжею з Easy FryampGrill Precision strongEY505D15strong від strongTefalstrong. Мультипіч поєднує в собі аерофритюрницю і гриль для приготування найсмачніших страв з хрусткою скоринкою, з використанням мінімальної кількості олії або зовсім без неї.ppstrongТехнологія Extra Crisp для отримання хрусткої скоринкиbr strongТехнологія Extra Crisp оптимізує потоки повітря для отримання хрустких, золотистих страв зовні, мяких і соковитих всередині з невеликим додаванням олії або без її використання насолоджуйтесь найсмачнішими стравами з додаванням олії на 99 менше, ніж за звичайної смаженняppstrongТехнологія quotГрильquotbr strongСпеціальна решітка для приготування на грилі, створена з литого алюмінію та забезпечує приготування ідеально прожареного ніжного, соковитого мяса, овочів або інших страв.ppstrongШвидке приготуванняbr strongEasy FryampGrill готує на 34 швидше, ніж традиційна духовка.br emПриготування 700 г замороженої картоплі фрі порівняно із приготування у електропечі TefalMoulinex.emppstrong8 автоматичних програмbr strongЗ легкістю готуйте найрізноманітніші страви завдяки 8 автоматичним програмам (картопля фрі, нагетси, запечена курка, піца, мясо, риба, овочі, десерт).ppstrong2 ручні режимиbr strongАерогриль та гриль.ppstrongРегульована температураbr strongКонтроль температури від 80degC до 200degC гарантує ідеальний результат щоразу, незалежно від рецепту та виду продукту, який ви готуєте.ppstrongЗручність управлінняbr strongІнтуїтивно зрозуміла цифрова панель управління, з таймером і автоматичним звуковим сповіщенням, забезпечує зручність використання, вам не потрібно контролювати процес, після звукового сигналу мультипіч сама вимкнеться.ppstrongЄмність XLbr strongВеликий обєм чаші (4,2 л) ідеально підходить для приготування смачних страв для сімї і друзів ndash до 6 осіб.ppstrongМожливість сушіння (дегідрації)br strongДуже зручно сушити різні продукти для отримання смачних і корисних закусок, наприклад, сушених фруктів або овочів за допомогою налаштувань ручного режиму.ppstrongЕлектронна книга рецептівbr strong30 смачних рецептів, створених нашим ексклюзивним шефкухарем, щоб надихати вас день у день. Книгу рецептів можна завантажити за QRкодом, який розміщено в інструкції або у нас на сайті в розділі зображень.ppstrongНа 99 менше доданого жируbr strongemПриготування 700 г свіжої картоплі фрі з 8 мл олії VS традиційне смаження у фритюрі з 2 л олії. І точно так само для FW501815, але замість 8 мл ndash 15 мл.emppstrongЛегко очищатиbr strongЗнімні частини можна мити в посудомийній машині.ppstrongДизайнbr strongСтильний, лаконічний дизайн FryampGrill EY505D15 доповнить інтерєр будьякої кухні. Модель продумана технічно та не займе багато місця на вашій робочій поверхні.p
Мультипіч Tefal EasyFry&Grill Precision EY505D15
В наявності
Артикул: EY505D15
4 499 грн
Характеристики
| Артикул | EY505D15 |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Об'єм, л. | 4 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 1500 Вт |
| Дисплей | Так |
| Діапазон температур | 80 200 С |
| Програми приготування | Фрі, курка, стейк, риба, випічка, піца, нагетси, овочі, креветки, бекон |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | Сушка для посуду з піддоном |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття чаші | Антипригарне покриття |
| Вага | 5.6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.1 х 32.4 х 27 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар