|
4 799 грн
|
|
4 799 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 799 грн
|
|
4 799 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EY551HE0 |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Об'єм, л. | 5 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 10 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 1650 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 40 220 С |
| Програми приготування | Картопля фрі, нагетси, бекон, креветки, запечена курка, піца, стейки, овочі, риба, випічка, ручний режим |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | випікання хлібу |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Покриття чаші | Антипригарне покриття |
| Вага | 4.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.5 х 35 х 28 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |