|
5 555 грн
|
|
5 555 грн
|
платежі
по 2 778 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 555 грн
|
|
5 555 грн
|
платежі
по 2 778 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | Dual Zone Air Fryer 10L EU |
|---|---|
| Бренд | Xiaomi |
| Об'єм, л. | 10 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 2700 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 40 230 C |
| Програми приготування | Картопля фрі, нагетси, бекон, креветки, запечена курка, піца, стейки, овочі, риба, випічка, ручний режим |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | випікання хлібу |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття чаші | Караміка |
| Вага | 9.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 42.6 x 30.8 x 39.8 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |