|
1 698 грн
|
|
1 698 грн
|
платежі
по 849 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 698 грн
|
|
1 698 грн
|
платежі
по 849 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Об`єм | 4 л |
| Споживана потужність, Вт | 860 Вт |
| Особливості | Таймер відстрочки старту, Автоматичний підігрів |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 25C 240C |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір виробника | Сірий |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 260 х 300 х 280 мм |
| Вага | 2,4 кг |
| Країна виробництва | Китай |