|
3 088 грн
|
|
3 088 грн
|
платежі
по 1 544 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 088 грн
|
|
3 088 грн
|
платежі
по 1 544 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ECG |
|---|---|
| Об`єм | 6 л |
| Споживана потужність, Вт | 240 Вт |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 25C 240C |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Сірий |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 406 х 287 х 250 мм |
| Вага | 5.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |