|
1 448 грн
|
|
1 448 грн
|
платежі
по 724 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 448 грн
|
|
1 448 грн
|
платежі
по 724 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ECG |
|---|---|
| Об`єм | 2 л |
| Споживана потужність, Вт | 300 Вт |
| Особливості | функція підтримки температури |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 25C 240C |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір виробника | Білий |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.7 х 23 х 20.5 см |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |