|
2 829 грн
|
|
2 829 грн
|
платежі
по 1 415 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 829 грн
|
|
2 829 грн
|
платежі
по 1 415 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Об`єм | 2 л |
| Споживана потужність, Вт | 476 Вт |
| Особливості | Підтримка температури, Вибір кольору скоринки, Вибір розміру хліба |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 25C 240C |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 239 х 230 х 223 мм |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |