|
1 889 грн
|
|
1 889 грн
|
платежі
по 945 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 889 грн
|
|
1 889 грн
|
платежі
по 945 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 900 Вт |
| Особливості | вибір температури приготування |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 25C 240C |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 280 х 270 х 267 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |