|
3 349 грн
|
|
3 349 грн
|
платежі
по 1 675 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 349 грн
|
|
3 349 грн
|
платежі
по 1 675 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 860 Вт |
| Особливості | підтримання тепла |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 25C 240C |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 380 х 270 х 230 мм |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |