|
2 730 грн
|
|
2 730 грн
|
платежі
по 1 365 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 730 грн
|
|
2 730 грн
|
платежі
по 1 365 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MONTECH |
|---|---|
| Об`єм | 6 л |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | приготування під тиском |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 25C 240C |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Коричневий |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 360 х 310 х 310 мм |
| Вага | 5.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |