|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Мультиварка REDMOND RMCM90 незамінний помічник на кухні зайнятої людини. Адже, вона може варити, смажити, пекти, запікати, тушкувати і готувати на пару. Функція відкладеного старту до 24 годин, дозволить приготувати страви в потрібне для вас час, а відключається функція підтримки температури збереже готову страву в гарячому стані. Мультиварка оснащена зручним дисплеєм з підсвічуванням з сенсорною панеллю керування. Містка чаша на 5 літрів з міцним антипригарним керамічним покриттям оснащена зручними пластиковими ручками, завдяки яким виймати її стало набагато зручніше і безпечніше. Функція 3Dнагріву забезпечує прогрівання продуктів більш рівномірно, так як нагрівальні елементи розташовані в трьох сторонах по периметру чаші, в кришці і на днище. Мультиварка має вбудований мікропроцесор, який управляє ходом приготування в залежності від обраної вами програми, а спеціальний паровий клапан і система герметичного закриття кришки створюють ідеальні умови для приготування їжі, не дозволяючи улетучиваться корисним речовинам.brbrМультиварка REDMOND RMCM90 (RMCM90) має 45 вбудованих програм приготування страв, з яких 17 автоматичні, а 28 налаштовуються вручну, крім того, зявилася нова функція попереднє відключення автоподогріву. За допомогою автоматичних програм Ви можете приготувати практично будьяку страву згасити, посмажити, приготувати на пару дієтичні страви, овочі, мясо, птицю і морепродукти, а також дитяче меню розсипчасті і молочні каші з різних видів круп. Нова програма томління, за рахунок поступової зміни температури від низької до високої дозволяє приготувати більш насичені каші, супи, і навіть справжню тушонку. Крім перерахованих, в мультиварки є такі програми як випічка для приготування запіканок, пирогів і тд, крупи, плов, йогурт для приготування смачного йогурту, а також програми піца, хліб і десерти. Купуйте strong мультиварку REDMOND RMCM90 strong за нашою вигідною ціною і кожне Ваше блюдо гарантовано буде смачним і корисним.
Мультиварка Redmond RMC-M90
Немає в наявності
Артикул: RMC-M90
3 479 грн
Характеристики
| Бренд | REDMOND |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 860 Вт |
| Особливості | приготування без тиску |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35170 С, з кроком 5 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 410 х 310 х 270 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар