|
2 089 грн
|
|
2 089 грн
|
платежі
по 1 045 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 089 грн
|
|
2 089 грн
|
платежі
по 1 045 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Rotex |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 900 Вт |
| Особливості | регулювання часу приготування |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35160 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір виробника | Сірий |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 265 x 275 x 275 мм |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |