|
6 299 грн
|
|
6 299 грн
|
платежі
по 3 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 299 грн
|
|
6 299 грн
|
платежі
по 3 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Russell Hobbs |
|---|---|
| Об`єм | 6 л |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | Таймер відстрочки старту, Підтримка температури |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35170 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.6 х 48.7 х 21.4 см |
| Вага | 3,7 кг |
| Країна виробництва | Китай |