|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Russell Hobbs |
|---|---|
| Об`єм | 6 л |
| Споживана потужність, Вт | 350 Вт |
| Особливості | вибір температури приготування |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 3891 С,з кроком 1 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 280 х 440 х 340 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |