|
5 599 грн
|
|
5 599 грн
|
платежі
по 2 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 599 грн
|
|
5 599 грн
|
платежі
по 2 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 980 Вт |
| Особливості | Таймер відстрочки старту, 3Dнагрів, Підтримання температури, Внутрішня кришка, Антипригарне покриття чаші, Таймер, Інтелектуальна крива приготування |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35 180 C |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір виробника | Білий |
| Комплектація | Мірна склянка, Лопатка, Мультиварка |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.5 х 26 х 37 см |
| Вага | 3.48 кг |
| Країна виробництва | Китай |