|
6 399 грн
|
|
6 399 грн
|
платежі
по 3 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 399 грн
|
|
6 399 грн
|
платежі
по 3 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 1200 Вт |
| Особливості | Зйомна кришка, Попереднє відключення функції автопідігріву, Зйомний паровий клапан |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 40160 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір виробника | Сірий |
| Комплектація | Контейнерпароварка, Мірна склянка, Ложка, Лопатка, Гарантійний талон, Мультиварка, Інструкція |
| Габарити (ВхШхГ) | 388 х 280 х 260 мм |
| Вага | 4,92 кг |
| Країна виробництва | Китай |