|
429 грн
|
|
429 грн
|
платежі
по 215 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
429 грн
|
|
429 грн
|
платежі
по 215 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Насадки | 4 насадкигребені (3, 6, 9 и 12 мм) |
| Кількість насадок в комплекті | 5 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Тип | Машинка для стрижки |
| Діапазон налаштування довжини, (мм) | 3 12 мм |
| Тип живлення | Від мережі |
| Особливості | Петля для підвішуванняНожиці в комплектіПотужність 7 Вт |
| Колір виробника | Сірий |