|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
div classbootstrapstyle textjustify stylemaxwidth 1000px margin 0 autodiv classmarginbottom50div classmarginbottom25divdiv classmarginbottom25У місті нескінченних вогнів і нестримного темпу Predator Helios 18 AI постає як зброя, викувана для тих, хто наважується вийти за рамки. Озброєна процесором Intelreg Coretrade Ultra 9, заворожливим 4K Mini LEDдисплеєм і графічним процесором для ноутбуків GeForce RTXtrade 5090 ця машина не просто реагує вона випереджає.divdivdivdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterПРОДУКТИВНІСТЬ НА РІВНІ НАСТІЛЬНОГО КОМПЮТЕРА, ДЕ Б ВИ НЕ БУЛИh2div classmarginbottom25Отримайте легендарну продуктивність в іграх з процесором Intelreg Coretrade Ultra 9, що забезпечує надплавний ігровий процес і готовий до майбутнього зі штучним інтелектом. Перекладіть такі завдання, як видалення фону й оптимізація звуку, на нейронний процесор NPU для безперебійного потокового відтворення, а Intelreg Application Optimizationtrade дозволить підвищити продуктивність у класичних іграх.divdivdivdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterГРАФІЧНІ ПРОЦЕСОРИ ДЛЯ НОУТБУКІВ GEFORCE RTXtrade СЕРІЇ 50h2div classmarginbottom25Графічні процесори для ноутбуків GeForce RTXtrade серії 50 розширюють можливості ноутбуків з графічними процесорами NVIDIA і тензорними ядрами RTX, підвищуючи продуктивність ШІ в понад 150 оптимізованих програмах, включаючи кращі інструменти для LLM, генеративного ШІ і створення візуальних матеріалів.divdivdivdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterПОБАЧТЕ ВСЕ В БЕЗКОМПРОМІСНІЙ ДЕТАЛІЗАЦІЇh2div classmarginbottom25Завдяки 18,0дюймовому Mini LEDдисплею, який забезпечує приголомшливе HDR зображення з піковою яскравістю 1000 ніт, кожна сцена оживає, відображаючи глибші контрасти та чіткіші деталі.divdivdivdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterТЕХНОЛОГІЯ ВЕНТИЛЯТОРА AEROBLADE 3D 6го ПОКОЛІННЯh2div classmarginbottom25Розроблений для максимального охолодження вентилятор 6го покоління AeroBladetrade 3D оснащений ультратонкими, чутливими металевими лопатями, які піднімаються та підлаштовуються на високих швидкостях, підвищуючи ефективність повітряного потоку на 20divdivdivdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterТОЧНІСТЬ ЗА МЕЖАМИ МЕХАНІКИh2div classmarginbottom25MagKey 4.0 повністю змінює уявлення про точність керування. Ці механічні перемикачі нового покоління активуються за допомогою магнітного приводу, забезпечуючи не лише швидке, але й бездоганно точне натискання клавіш.divdivdivdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterКОНТРОЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ PREDATORSENSEtrade ТА EXPERIENCE ZONEh2div classmarginbottom25PredatorSensetrade дає змогу контролювати продуктивність системи в режимі реального часу налаштовуйте режими роботи, керуйте швидкістю обертання вентиляторів і налаштовуйте режим RGBпідсвічування. Скористайтеся функціями Experience Zone зі штучним інтелектом, якот PurifiedView для автоматичного кадрування та PurifiedVoicetrade 2.0 для покращення чіткості голосу.divdivdivdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterACER PROCAMtradeh2divAcer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.divdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterACER PURIFIEDVIEWtrade 2.0h2divПориньте у світ чіткості, покращеної штучним інтелектом, завдяки вдосконаленим функціям портретної зйомки, надчіткого зображення та автоматичного кадрування. Насолоджуйтеся натуральним розмиттям фону, корекцією погляду та функцією Acer TNR для отримання яскравих і чітких зображень навіть за умов низької освітленості. Ідеально підходить для проведення онлайнзустрічей, прямих трансляцій і відеодзвінків.divdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterACER PURIFIEDVOICEtrade 2.0h2divВикористовуючи алгоритми штучного інтелекту та 3й мікрофон для виявлення й усунення небажаного фонового шуму, Acer PurifiedVoicetrade 2.0 забезпечує чистий звук без відволікаючих факторів для більш захопливого спілкування.divdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterДВОРЕЖИМНИЙ ДИСПЛЕЙh2div classmarginbottom25Плавно перемикайтеся між режимами 4K з частотою 120 Гц для чіткого зображення або FHD з частотою 240 Гц для надплавного ігрового процесу. Налаштуйте дисплей відповідно до своїх потреб простим перемиканням, поєднуючи точність і продуктивність на одному екрані.divdivdivdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterНЕОБМЕЖЕНІ ШВИДКІСТЬ І ПІДЄДНАННЯh2div classmarginbottom25Відкрийте майбутнє з WiFi 7 і Thunderbolttrade 5 та насолоджуйтеся надшвидкими іграми з низькою затримкою, безперебійною потоковою трансляцією та миттєвим передаванням даних. Підєднуйте кілька 4Kдисплеїв, завантажуйте файли на високій швидкості та живіть периферійні пристрої без перебоїв, дротовим або бездротовим способом.divdivdivdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterПОРИНЬТЕ У СВІТЛО Й ПОТУЖНІСТЬh2div classmarginbottom25Це не просто компrsquoютер mdash це досвід світла й кольору, що змінює спосіб взаємодії з кожною командою. Атмосфера змінюється разом з вами, створюючи захоплюючий світ керування.divdivdivdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterДИНАМІЧНИЙ ШЛЕЙФ RGBПІДСВІЧУВАННЯh2divЗахопливий шлейф динамічного світла протікає по задній панелі, додаючи вашому інтерєру футуристичного сяйва.divdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterПІДСВІЧУВАННЯ ЛОГОТИПУ НА КРИШЦІh2divКультовий логотип горить яскравим світлом, символізуючи силу, пульсуючи енергією, втілюючи в собі кожну дію щомиті.divdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterRGBПІДСВІЧУВАННЯ ОКРЕМИХ КЛАВІШh2divНалаштовуване RGBпідсвічування кожної клавіші робить кожне натискання помітним, персоналізуючи клавіатуру відповідно до вашого стилю.divdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterЗАХОПЛЮЮЧЕ ПІДСВІЧУВАННЯ LПОДІБНОЇ ФОРМИ ТА ПІДСТАВКИ ДЛЯ ДОЛОНЬh2divМяке, динамічне світіння огортає підставку для долонь і Lподібну рамку, занурюючи вас у витончену атмосферу.divdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterОПТИМІЗАЦІЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ INTELreg APPLICATION OPTIMIZATIONh2div classmarginbottom25Відчуйте постійний розвиток завдяки Intelreg Application Optimizationtrade. Оновлення, керовані штучним інтелектом, точно налаштовують продуктивність вашої системи, надаючи вам перевагу в іграх. Intelreg APO забезпечує плавніший ігровий процес, менші затримки та автоматичні покращення для найбільш вибагливих ігор.divdivdivdivdiv classmarginbottom50h2 classtextcenterЗНАЙДІТЬ СВОЮ НОВУ УЛЮБЛЕНУ ГРУh2div classmarginbottom25Грайте в сотні високоякісних ігор на нових компrsquoютерах Predator із Windows 11 та отримуйте три місяці підписки PC Game Pass, включно з EA Play. Список нових ігор постійно поповнюється, тому ви завжди знайдете щось новеньке, у що можна пограти.divdivdivdivdiv
Ноутбук Acer Predator Helios 18 PH18-73 18" NH.QVZEU.004
В наявності
Артикул: NH.QVZEU.004
176 799 грн
Характеристики
| Артикул | NH.QVZEU.004 |
|---|---|
| Бренд | Acer |
| Модель | Predator Helios 18 PH1873 |
| Серія | Predator Cestus 310 |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 18 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 |
| Кількість ядер | 12 |
| Тип матриці | Mini LED |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 5.4 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 6400MHz |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Оптичний привід | No ODD |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | FHD 1080p IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Кардрідер | Cardreader |
| Графічний процесор | nVidia |
| Мережевий адаптер | 5 Gigabit Ethernet |
| Кількість слотів M.2 | 3 шт. |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | українська клавіатура |
| Яскравість | 600nits |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 400.96 мм |
| Висота | 29.55 мм |
| Вага | 3 |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар