|
33 999 грн
|
|
33 999 грн
|
платежі
по 17 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
33 999 грн
|
|
33 999 грн
|
платежі
по 17 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | DC15250RPLU012UAUBU |
|---|---|
| Бренд | Dell |
| Модель | 15 |
| Серія | DELL 150W 19.5V 7.7A, 7.45.0 |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц (CMR) |
| Кількість ядер | 10 |
| Тип матриці | WVA |
| Покоління процесора | 13th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core i51334U (1.3 4.6 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Linux |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Бездротові підключення | WiFi 6 (802.11aх) |
| Інтерфейси і підключення | 1 х USB 2.0 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | 1080p FHD camera with privacy shutter |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 250nits |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 358.5 мм |
| Висота | 17.5 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |