|
68 019 грн
|
|
68 019 грн
|
платежі
по 34 010 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
68 019 грн
|
|
68 019 грн
|
платежі
по 34 010 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | N006L535013UAUBU |
|---|---|
| Бренд | Dell |
| Модель | Latitude 5350 |
| Серія | Dell Latitude |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 13 |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 |
| Роздільна здатність екрану | 1920х1080 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Кількість ядер | 12 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | Useries |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 165U (1.7 4.9 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Ubuntu |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 2 х USB 3.2 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | відсутні, розпаяна на МП |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 250nits |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 305.7 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |