|
49 999 грн
|
|
49 999 грн
|
платежі
по 25 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
49 999 грн
|
|
49 999 грн
|
платежі
по 25 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | N099L745513UAW11P |
|---|---|
| Бренд | Dell |
| Модель | Latitude 7455 |
| Серія | Dell Latitude |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Qualcomm |
| Модель дискретної відеокарти | Qualcomm |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Кількість ядер | 10 |
| Тип матриці | IPS |
| Модель центрального процесора | Intel Core |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X 8448 MTs, onboard |
| Тип накопичувача | SSD M.2 2230, TLC PCIe Gen 4 NVMe |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Роздільна здатність веб-камери | WEB-Camera 2 MP |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 х USB 3.2 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 2 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 314 мм |
| Висота | 16.9 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |