|
287 999 грн
|
|
287 999 грн
|
платежі
по 144 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
287 999 грн
|
|
287 999 грн
|
платежі
по 144 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | Z4E1Q4DA3BXX |
|---|---|
| Бренд | Durabook |
| Модель | Z14 Basic |
| Серія | Durabook Z |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц 10 кГц |
| Кількість ядер | 4 |
| Покоління процесора | 11th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core i5 1135G7 (2.4 4.2 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 5600MHz |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 PRO Education |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Покриття екрану | антиблікове (Glare Free) |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 х USB 2.0 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 356 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 4 |
| Країна виробництва | Тайвань |