|
27 999 грн
|
|
27 999 грн
|
платежі
по 14 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
27 999 грн
|
|
27 999 грн
|
платежі
по 14 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | CS8A2EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | 15fc0312ua |
| Серія | HP 15 |
| Тип ноутбуку | для роботи данного картриджа необхідна більш рання версія ПЗ за 20201021. В налаштуваннях вашого пристрою треба вимкнути функції Перевірити автоматич |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Кількість ядер | 4 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | Zen 2 (3е покоління) |
| Модель центрального процесора | AMD Ryzen 5 7520U (2.84.3GHz) |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 6400 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | DOS |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Покриття екрану | антиблікове (Glare Free) |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | 720p HD |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | TPM модуль |
| Яскравість | 300nits |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 359.8 мм |
| Висота | 18.6 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |