|
107 299 грн
|
|
107 299 грн
|
платежі
по 53 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
107 299 грн
|
|
107 299 грн
|
платежі
по 53 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | B9ZU8ET |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | EliteBook X Flip G1i |
| Серія | HP EliteBook X Flip |
| Тип ноутбуку | Трансформер |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics 140V |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц (CMR) |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS 400 nits, low power, 100 sRGB |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 5 228V (2.1 4.5 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 PRO Education |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Покриття екрану | антиблікове (Glare Free) |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | 2 х Thunderbolt 4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | 5 МП IЧкамера з ШІ |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Синій |
| Ширина | 314 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |